استفاده از فناوری‌های نوین آموزشی در فرصت طلایی کروناشیوع کرونا این ویروس منحوس یک تهدید بزرگ برای آموزش بود ، اما مدارس شهید برونسی با تولید بسته های آموزشی اون رو تبدیل کردند به یک فرصت بزرگ ...
این کلیپ ها با تدریس بهترین معلمین مجتمع شهید برونسی با کیفیتی در حد بسته های آموزشی مطرح تولید شده و کارشناسان رسانه ارزش بسته آموزشی مدارس برونسی در هر پایه را تا ۳ ملیون تومان قیمت گذاری کردند.
به همین دلیل در حالی که خیلی از دانش آموزان در دو سال اخیر با افت تحصیلی مواجه شدند ، دانش آموزان مدارس برونسی از وضعیت تحصیلی خوبی برخوردار بودند.

اما یک خبر ویژه ...

از سال تحصیلی آینده با اینکه پیش بینی می شود مدارس به صورت کاملا حضوری برگزار شود ، با هدف رشد بیشتر تحصیلی ، مدارس شهید برونسی از روش تدریس معکوس بهره خواهند برد.

اما روش تدریس معکوس یعنی چه؟؟
در ابتدای سال تحصیلی بسته های آموزشی هر پایه در اختیار دانش آموزان قرار می گیره و اونها قبل از تدریس هر درس کلیپ آموزشی اون درس رو نگاه می کنند، و در کلاس معلم سوالاتشون را جواب میده و فرصت داره تا تعداد تمارین بیشتری را حل کنه و درس را بیشتر توضیح بدهد و این یعنی یک اتفاق بی نظیر و عالی از نظر آموزشی...
 
ارتباط با ما